International Journal Experts

خدمات پایان نامه و مقاله

ثبت سفارش

مدت زمان انجام کار قیمت / ریال سفارش
{{ selectedservice.deliverytime }} {{selectedservice.price}}
خدمات نگارش پایان نامه ارشد و رساله دکتری شامل موارد زیر می باشد:
در صورتیکه هنوز موضوع و حوزه مورد علاقه برای انجام تحقیق جهت نگارش پایان نامه / رساله خود را مشخص نکرده اید و نیاز به راهنمایی و کمک متخصصین این حوزه دارید این سرویس را انتخاب کنید.
اگر در مرحله تدوین و ارائه پروپوزال (Proposal) یا پیشنهاده تحقیق خود برای اساتید راهنما و دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه هستید، تیم Injex دانش و کمک های فنی لازم را در اختیار شما خواهد گذاشت تا به بهترین وجه بتوانید از ابتدای کار مسیر و روش تحقیق خود را معین نمایید و موضوع / مسئله خود را به وضوع و با روش علمی صحیح تبیین نمایید و از پیچیدگی ها و اتلاف وقت و انرژی مضاعف در ادامه کار اجتناب نمایید.
نگارش و تدوین پایان نامه ارشد و دکتری شاید بتوان گفت مهم ترین بخش فعالیت های دوره تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری است. تدوین بخش های مختلف پایان نامه/رساله مطابق فرمت و ادبیات آکادمیک، نحوه فصل بندی و تنظیم محتوا در قالب یک پایان نامه/رساله نیازمند دانش تخصصی و اگاهی از فنون نگارش علمی در این زمینه است.
تیم حرفه ای Injex با بهره مندی از تجربه وسیع خود و با ارائه آموزش و حمایت های لازم در این زمینه، کار تدوین پایان نامه/ رساله را برای شما به یک تجربه علمی خوشایند، آموزنده و مسیری هموار تبدیل می کند.
جمع آوری و تحلیل داده های تحقیق نیازمند بکارگیری نرم افزار های تخصصی پردازش و تجزیه و تحلیل مناسب می باشد.
تحلیلگران تخصصی Injex آماده ارائه خدمات فنی و آموزش و پشتیبانی های لازم برای انجام آزمون های آماری و تجزیه و تحلیل داده های کمی با بکارگیری نرم افزار هایی نظیر SPSS،Amos ، LISREL MATLAB و ... و مرتب سازی، کد گذاری، سازماندهی و ارائه گزارش های تحلیلی داده های کیفی با استفاده از نرم افزار های مربوط از قبیل NVIVO ، ATLAS، MAXQDA و .. می باشد.
درصورتیکه نیاز به کلیه خدمات و مشاوره در خصوص پایان نامه/رساله خود از مرحله انتخاب موضوع ، نگارش و دفاع از پروپوزال تا مرحله تدوین وارائه گزارش نهایی و دفاع از پایان نامه/رساله دارید، تیم تخصصی Injex از ابتدا تا انتهای این مسیر علمی در کنار شما خواهد بود.
جهت اطلاع از نحوه پرداخت هزینه این سرویس از طریق شماره تلفن 09911828152 و با از طریق شبکه های اجتماعی
واتس اپ و تلگرام با همکاران ما تماس بگیرید.
با توجه به آیین نامه های آموزش عالی والزام دانشجویان ارشد و دکتری به ارائه حداقل دو مقاله پذیرفته/چاپ شده مستخرج از پایان نامه/رساله در مجلات معتبر داخلی/خارجی، این الزام به یکی از چالش های جدی دانشجویان آموزش عالی در ایران تبدیل شده است.
بعضی مواقع مشاهده شده که تا دو سال و بیشتر دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری برای گرفتن پذیرش و چاپ مقالات خود برای ارائه به تحصیلات تکمیلی دانشگاه و گرفتن اجازه دفاع در انتظار می مانند. استفاده از دانش و تجارب تیم حرفه ای Injex در این زمینه می تواند از اتلاف هزینه های زمانی و مالی شما تا حد قابل ملاحظه ای جلوگیری کند.
جهت اطلاع از نحوه پرداخت هزینه ها و سفارش این سرویس از طریق شماره تلفن 09911828152 و یا از طریق شبکه های اجتماعی واتس اپ و تلگرام با همکاران ما تماس بگیرید.