International Journal Experts

ویرایش زبانی و ساختاری

اگر می خواهید مقاله شما قبل از ارسال به مجلات مد نظر، توسط یک ویرایشگر انگلیسی زبان و متخصص در زمینه موضوع شما مورد بررسی، بازخوانی و ویرایش ادبی و نگارشی قرارگیرد، این سرویس را به شما پیشنهاد میکنیم
بیشتر بدانید

ویرایش علمی و داوری

چنانچه می خواهید مقاله شما قبل از ارسال به مجلات علاوه بر ویراستاری زبان انگلیسی و ساختاری، توسط اساتید مرتبط و متخصص موضوعی مورد بازبینی و داوری علمی نیز قرار گیرد، خدمات ویرایش علمی و داوری (سطح 3 خدمات ویرایش) را انتخاب نمایید. با استفاده از خدمات ویرایش علمی و داوری مقالات، شما یک نسخه از مقاله خود را به زبان انگیسی صحیح و سلیس و آماده ارسال به مجلات دریافت خواهید کرد ونیز مقاله داوری شده شما که حاوی نظرات، توصیه ها و اصلاحات داوران به همراه مقاله ویرایش شده کامل و گزارش داوری و بنا به درخواست یک نسخه انگیزه نامه برای مجلات مد نظر و گواهی ویرایش در اختیار شما قرار می گیرد.
بیشتر بدانید

ترجمه آکادمیک

ترجمه آکادمیک توسط مترجمین حرفه ای و باتجربه صورت می‌گیرد که هم با حوزه تخصصی و موضوعی (Field) محتوای درخواستی شما آشنایی کافی دارند، هم به زبان (Language) مبدا و مقصد مسلط هستند.
بیشتر بدانید

فرمت بندی محتوا

خدمات فرمت بندی شامل ویراستاری علائم نگارشی، نشانه گذاری ها، صفحه آرایی، پیکربندی متن، تیتر بندی، پانویس ها، منابع، فونت، فاصله ها و سایر تنظیمات لازم برای مقالات مطابق سبک مجله مد نظر شما در کمتر از یک روز صورت می گیرد. فرمت بندی پایان نامه ها و رساله های دانشگاهی بسته به تعداد صفحات بین 3 تا 5 روز انجام می شود.
بیشتر بدانید

طراحی حرفه ای و اینفوگرافی

چنانچه نیاز به طراحی یا بازطراحی تصاویر، نمودارها، جداول و محتوای بصری حرفه ای و جذاب دارید و یا می خواهید مفاهیم پیچیده متن خود را به نقشه ها و الگوهای مفهومی بصری و اینفوگرافی های علمی صحیح و تاثیر گذار تبدیل کنید، خدمات طراحی گرافیکی و مصورسازی حرفه ای Injex آماده پاسخگویی به نیاز های شماست.
بیشتر بدانید

مشاوره و معرفی مجلات

خدمات مشاوره و معرفی مجلات شامل راهنمایی ها، پیشنهاد ها و معرفی کاملی از 3 تا 5 مجله معتبر متناسب با حوزه تخصصی و اهداف و نیازهای مورد تقاضای شما می باشد که توسط تیم خبرگان مجلات بین المللی Injex در کمتر از 5 روز تهیه می شود.
بیشتر بدانید

تجزیه و تحلیل داده ها

در صورتیکه نیاز به استفاده از خدمات تجزیه و تحلیل آماری داده های کمی و کیفی برای پژوهش خود هستید، کارشناسان آماری و تحلیلگران تحقیقات کیفی در سمتا آماده پاسخگویی به نیاز های شما هستند.

خدمات پایان نامه و مقاله

- راهنمایی و کمک در انتخاب موضوع
- راهنمایی و مشاوره در نگارش پروپوزال
- آموزش نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری
- مشاوره در تنظیم و نگارش فصول مختلف پایان نامه و رساله
- آموزش کار با نرم افزارهای تخصصی تجزیه و تحلیل داده ها
- راهنمایی و مشاوره در کلیه مراحل پایان نامه توسط تیم تخصصی Injex